Naše služby

Vytváříme textový přepis / titulky pro vaše multimediální soubory. Registrovaný uživatel získá zdarma svoji multimediální knihovnu, do které si přidává soubory buď nahráním z disku počítače nebo skrze odkaz na soubor či YouTube. Každý soubor je zpracován naším systémem, který vygeneruje automatický textový přepis audia. Jakmile je zpracování dokončeno, uživatel obdrží informační email. Náš portál nabízí interaktivní editor titulků, ve kterém je možno textový přepis dále upravovat. Rovněž nabízíme k zakoupení ruční přepis.

Přepisovatel bez registrace?
Pro plné využití služeb Přepisovatele je nutné se zaregistrovat. Pokud se však nechcete registrovat, ale chcete nahlédnout do administrační části Přepisovatele, vyzkoušejte demo. Dále nabízíme službu CaptionsMaker.com, která umí vytvořit titulky pro jakékoliv YouTube video bez nutnosti registrace.

Podporované typy souborů
Náš systém podporuje celou řadu multimediálních souborů. Můžete do systému nahrát prakticky jakékoliv video či audio, buď z vašeho počítače nebo odkazem na server. Dále podporujeme videa hostované na YouTube.

Jazyky pro automatické zpracování řeči
Nyní automaticky přepisujeme řeč v češtině nebo angličtině. Plánujeme podporu i dalších jazyků. Pokud potřebujete automatický přepis pro určitou doménu dat (lékařská data, technická, ...), jsme schopni vytvořit speciální jazykový model, se kterým bude náš systém dosahovat vyšší úspěšnosti v rozpoznávání mluveného slova.

Čas zpracování
Automatické rozpoznávání řeči je časově náročné a může trvat i několik hodin. Celkový čas závisí na délce souborů a množství souborů čekajících ve frontě na zpracování. Jakmile je zpracování dokončeno, zašleme vám email.

Stáhnutí přepisu
Textový přepis si můžete stáhnout v několika formátech jako SRT, TXT, TT nebo XML.

API
Přepisovatel má API. Po přihlášení uvidíte seznam jednotlivých API volání včetně příkladů použití.

Mám nápad na vylepšení
Vítáme jakékoliv nápady, které mohou vylepšit služby Přepisovatele.

Mám zájem o spolupráci
Jsme otevřeni ke spolupráci s firmami nebo neziskovými organizacemi. Kontaktujte nás.